0224 713 26 26
 • Yasal Uyarı


  Turkteknoloji.net, web sitesi ziyaretçilerinin gizlilik haklarına saygı gösterir. İsminiz, adresiniz, telefon numaranız veya e-mail adresiniz gibi kimliğinizi belli edecek bilgiler sadece siz web sitemizde gönüllü olarak ibraz ettiğiniz zaman toplanır. Turkteknoloji.net bu bilgiyi, talep ettiğiniz bilgileri size ulaştırmak amacıyla kullanacaktır. İhtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmek ve sunduğumuz ürün ve servisleri nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi anlayabilmek amacıyla, zaman zaman bu bilgiye başvurabiliriz. Bu bilgiyi sizinle temasa geçmek amacıyla kullanabiliriz. Bilgilerinizi, siteye verdiğiniz kimlik bilgileri herhangi bir üçüncü tarafa satılmayacak, kiralanmayacak veya transfer edilmeyecektir.

   

  Web sitemiz hakkında istatistiksel veri toplamak amacıyla, Turkteknoloji.net sitesini ziyaret eden toplam kişi sayısı her sayfa için ziyaretçi sayısı kullanan browser tipi ve ziyaretçilerin internet servis sağlayıcıları alan adları gibi bilgileri takip etmektedir. Turkteknoloji.net güvenliğe son derece önem verir, ve online topladığı bilgiye izinsiz erişimi engelleyecek gerekli tedbirleri almıştır.

   

  Bu sitedeki “turkteknoloji.net ve TÜRK TEKNOLOJİ” tüm materyalde sağlanan yasal haklar TÜRK TEKNOLOJİ Limited Şirketi tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında , hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

   

  Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dagıtım, ve ya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, TÜRK TEKNOLOJİ'NİN izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter.! Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları , ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder ve etmiş sayılırsınız. Böyle bir durumda şirketimiz, Türkiye mahkemelerine müracat ve yukarıdaki maddeleri ihlal edenler için yasal işlemleri başlatma hakkına sahiptir.