0224 713 26 26
 • Kurumsal


  2001 yılından bu yana şirket bünyesinde bulunan satış-teknik elemanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlı çözüm sunmak için çalışmaktadırlar. Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize alternatif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermek için çalışmaktadırlar.

   

  Geniş müşteri portföyümüz Satış, Eğitim, Destek,Teknik departmanlarının gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personellerin, hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamaktadır. Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, www.turkteknoloji.net altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız. 

   


   

   

   

   

   

   

  Değerlerimiz

  Bilişim sektöründe hizmet verdiğimiz alanda öncü firma olan Türk Teknoloji her zaman örnek alan değil örnek alınan bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
  Tecrübeli eleman kadrosu ile sürekli kalıca çözümler üreterek kişisel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden firmamız bölge ve alan farketmeksizin Türkiye sınırları içinde tüm illere hizmet veriyoruz.
  Bilişim sektöründe lider olma adına emin adımlar ile ilerleyen firmamız teknolojinin her dalında sıfır, ikinci el, yedek parça ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra yazılım çözümleri ile firmalara en iyi çözümleri üretiyoruz.

   


  Vizyonumuz

  Türk Teknoloji ile yeni operasyonel yöntemler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi ürünler ile, birinci sınıf bir şirket olmayı hedeflemektedir. 
   21 nci Yüzyıl'ın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. 
   Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.